ЛОГО

Социальные отношения и интересы.

Логин:

Пароль:

Добро пожаловать!

Вы вошли как гость, рекомендуем Вам авторизироваться либо пройтипроцесс регистрации . Если Вы забыли пароль, то Вы можете его восстановить
.
Главная страница

Запчасти для тренажеров Body Solid

Опубликовано: 06.03.2017

видео запчасти для тренажеров Body Solid

Скамья для пресса DeepFit DP-6206

Численні установки для спорту поділяють на універсальні і спрямовані на тренування певних груп м'язів.

Орбітрек. Еліптичний пристрій, призначений для кардіотренування. Це вдале поєднання бігової доріжки і степера. Завдяки рухливим поручням і педалям під час тренування задіяні стегна, сідничні м'язи, гомілки, а також прес і плечі. Орбітрек дуже ефективний при схудненні. Якщо ви верно харчуєтеся і щодня тренуєтеся мінімум 30 хвилин, то подібні тренажери дозволять вам скинути до 7 кг ваги протягом місяця.

Велотренажер. Це стаціонарно закріплений велик для занять вдома або в тренажерному залі. Велотренажер тренує ноги, особливо стегна, сприяє рухливості суглобів, задіює прес. Він коригує фігуру і допомагає зняти стрес. Тренування на вертикальному велосипеді нагадує їзду на звичайному велосипеді. Моделі з горизонтальною посадкою рекомендовані для людей з неуввязками хребта.

В наше время тренажерное оборудование для занятия спортом, похудения и увеличения тонусных сил сумеет удовлетворить каждого. Потому приобрести нужный тренажер либо запчасти для тренажеров Body Solid высочайшего свойства и по применимой стоимости предлагает компания ХЕЛП.

На що звернути увагу при виборі?

Перш ніж купувати конкретне спортивне обладнання для будинку, визначте для для себя головні моменти. Яку суму ви готові витратити? Скільки вільного простору ви зможете виділити для установки пристрою? Ви купуєте тренажер особисто для для себя, або інші члени сім'ї теж будуть на ньому займатися? При виборі професійного обладнання для тренажерного залу, необхідно враховувати концепцію клубу, розподіл пристроїв по тренувальному майданчику, розташування зони для фітнесу і запланований бюджет.

Важливі свойства пристроїв будь-якої категорії:

1. Габарити. Тренажер не повинен заважати пересуватися всередині приміщення, при цьому розміщувати його впритул до стіни теж некорректно.

2. На масу якої людини розраховані. Більшість моделей розраховані на вагу до 100-120 кг, надпотужні здатні витримати - до 150-180 кг.

3. Виробник. Вибираючи хорошу модель, поцікавтеся відгуками про виробника. Оцініть конструкцію: матеріал рами, міцність з'єднань, якість м'яких елементів. Уточніть у консультантів, які враховані важливі питання безпеки.


Тренажер Универсальный Тотал Tренер House Fit DH 8156 Total Trainer


Как правильно выбрать велотренажер. Кишинёв. Молдова

Все права защищены
  • count 88x31px
  • count 88x31px
  • count 88x31px
  • count 88x31px
rss